خدمات برش لیزر استیل با بالاترین دقت

اپراتور برش لیزر استیل در مجموعه پارماگروپ از با تجربه ترین نیروهای این صنعت می باشد که از زمان ارسال ورق و تا زمان تولید و بارگیری نهایی نظارت و پیگیری لازم را بر روی کالای شما به عمل می آورد.

برش لیزر استیل فرآیندی است که طی آن ناحیه برش ، گرم شده و سپس توسط لیزر از بین می روند . این فرایند همانطور که از نام آن پیدا است با استفاده از پرتو لیزری که با استفاده از یک نصب خاص به دست می آید انجام می شود. خواص چنین پرتویی این امکان را فراهم می کند که آن را روی سطح یک منطقه کوچک متمرکز کرد که نتیجه آن انرژی زیاد با توانایی ذوب و برش استیل است .  یک دستگاه برش لیزری استیل، به شما این امکان را می دهد تا انرژی را روی سطح قطعه کار متمرکز کنید و برش های دلخواه را با دقت بالا در ورق استیل انجام دهید. .

ورق های استیل با توجه خصوصیاتشان امروزه پای ثابت تولید بسیاری از قطعات صنعتی مهم می باشند ترکیب ورق استیل و برش لیزری ، کیفیت فوق العاده ای را به ارمغان می آورد که پیش از این به هیچ عنوان در دسترس نبود. از طرفی قیمت بالای ورق های استیل و رشد روز افزون آن نیازمند توجه بیشتر در زمان برش و انجام خدمات ورق کاری بعد از آن است تا از اشتباهای رایج جلوگیری شود.

خدمات برش لیزر استیل در گروه صنعتی پارما

برش لیزر استیل در ضخامت های مختلف برش با حداقل تلرانس درخواستی
برش لیزر استیل در تهران – کرج و… کمترین ضایعات و کاهش قیمت تمام شده
آماده سازی مناسب جهت ورق کاری عدم آسیب به بافت ورق

تماس با برش لیزر پارما

برش استیل یک فرآیند جداسازی حرارتی است که توسط روش های مختلفی انجام می شود که یکی از این روش ها برش لیزری استیل بوده و در طی آن پرتو لیزر به سطح استیل برخورد نموده و آن را به شدت گرم می کند تا جایی که استیل ذوب شده و کاملاً تبخیر می شود. در واقع، فرآیند برش زمانی آغاز می‌شود که پرتو لیزر استیل را در یک نقطه کاملاً می‌سوزاند. سیستم لیزر از شکل هندسی انتخاب شده پیروی می کند و مواد را در طول فرآیند برش جدا می کند.
برش فلزاتی مانند استیل یک فرآیند بسیار وقت گیر و سخت است، زیرا اغلب باید اشکال کاملاً پیچیده ای را در طول برش ایجاد کرد. به همین دلیل برای چنین پردازشی، از دستگاه های برش لیزری استفاده می شود که امکان برش با بالاترین پیچیدگی را تا حد امکان دقیق و مطابق با نقشه فراهم می کند.
بطورکلی دامنه دستگاه های برش لیزر بسیار گسترده است، آنها هم در صنایع بزرگ و هم در کارگاه های کوچک نصب قابل استفاده هستند، زیرا این فرآیند به صورت خودکار ، کم هزینه و توسط نرم افزار کنترل می شود.

برش لیزر استیل در تهران

یکی از مهم ترین خدماتی که توسط گروه صنعتی پارما ارائه می شود برش لیزر استیل در تهران است. این شرکت بزرگ با بروزترین تجهیزات خدمات خود را ارائه کرده و در کمترین زمان با کیفیت ترین خدمات را ارائه می دهند.
برای دریافت خدمات برش لیزر استیل در تهران با پارما تماس بگیرید.

قیمت برش لیزر استیل

با توجه به اینکه تعیین قیمت برش لیزری استیل به عوامل مختلفی مانند تعداد استیلی که قرار است برش داده شوند ، ضخامت استیل ، تنوع نوع برش و… بستگی دارد بنابراین نمی توان قیمت دقیقی برای این کار در نظر گرفت . شما می توانید برای دانستن قیمت دقیق خدمات مد نظر خود با پارماگروپ تماس بگیرید.

برش لیزر استیل در پامنار

 پامنار نزدیک بازار بزرگ قرار داشته و مراکز متعددی نیز برای برش لیزر ستیل در این منطقه وجود دارند اما با توجه به شلوغی و ازدحام جمعیت در این منطقه و ترافیک های سنگین در آن تردد بسیار سخت و وقت گیر است و ممکن است برای انجام یک کار ساده مجبور شوید وقت زیادی را در ترافیک هدر دهید . به همین دلیل توصیه می کنیم برای برش لیزر استیل در پامنار با پارما تماس بگیرید.

مزایای برش لیزری استیل

– از آنجایی که عنصر برش با سطح در حال برش تماس مکانیکی ندارد، امکان پردازش مواد به راحتی میسر است.
– برش لیزری استیل سریع است.
– این روش به شما اجازه می دهد تا با قطعات کاری که دارای هر گونه پیکربندی هستند کار کنید.
– به لطف برش لیزری استیل، قطعات دارای لبه های صاف و مرتبی هستند و عملاً هیچ زباله ای ندارند.
– برش بسیار دقیق و تا 1/0 میلی متر انجام می شود.
– چیدمان متراکم صفحات خالی روی یک ورق استیل مصرف مقرون به صرفه تری از ورق را فراهم می کند.

دستگاه برش لیزر چگونه کار می کند ؟

دستگاه های برش لیزر به صورت موضعی بر روی فلز عمل می کنند، یک پرتو متمرکز سطح را تا نقطه ذوب گرم می کند، پس از آن مواد در نقطه برش همراه با محصولات ذوب تبخیر می شوند.
در انجام این کار از اکسیژن، آرگون یا هوای فشرده به عنوان گاز کمکی استفاده می شود، اما از گازهای دیگر نیز می توان استفاده نمود.
با کمک گاز کمکی که همراه با پرتو لیزر وارد منطقه برش می شود، احتراق فلز انجام می شود که می تواند هزینه های انرژی و زمان لازم برای برش را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.
در نقطه برش، ساختار مواد عملاً بدون تغییر باقی می ماند، که باعث می شود از پردازش اضافی قطعات جلوگیری شود، همه برش ها صاف و بدون تراشه، بریدگی، اتصالات و سایر نقص ها هستند.
پرتو لیزر یک تشعشع منسجم تک رنگ تحریک شده با جهت باریک است که در یک محیط فعال توسط یک عامل انرژی خارجی (الکتریکی، نوری، شیمیایی و غیره) آغاز می شود. این پدیده فیزیکی مبتنی بر توانایی مواد برای انتشار امواج با طول معین است.
گسیل فوتون در لحظه برخورد یک اتم با فوتون یکسان دیگری رخ می دهد که در این فرآیند جذب نمی شود. فوتون ها، که در این حالت زائد هستند، یک پرتو لیزر را تشکیل می دهند.
اصل برش لیزری این است که تابش اثر حرارتی بر روی مواد فرآوری شده دارد. در فرآیند فرآوری، فلز تا نقطه ذوب و سپس به نقطه جوش گرم می شود و با رسیدن به آن ماده شروع به تبخیر می کند. با توجه به مصرف انرژی بالا، چنین پردازشی برای فلزات با ضخامت کم مناسب است.
کار با ورق های نسبتا ضخیم در نقطه ذوب انجام می شود . برای تسهیل فرآیند، از گاز عرضه شده به منطقه تصفیه استفاده می شود. بیشترین استفاده از نیتروژن، هلیوم، آرگون، اکسیژن یا هوا است . وظیفه گاز حذف مواد مذاب و محصولات احتراق از ناحیه برش، حفظ احتراق فلز و خنک کردن نواحی مجاور است. کارآمدترین گاز مورد استفاده در فرآیند ماشینکاری، اکسیژن است که به شما امکان می دهد سرعت و عمق برش را افزایش دهید .
به دلیل غلظت بالای انرژی، اشعه لیزر به مواد استیل نفوذ می کند . به دلیل تاثیر آن در ناحیه برش، ذوب،
تبخیر، اشتعال یا فرآیندهای دیگری رخ می دهد که ساختار فلز را تغییر داده و باعث از بین رفتن آن می شود.
ه دلیل غلظت بالای انرژی، اشعه لیزر به مواد قطعه کار نفوذ می کند. به دلیل تاثیر آن در ناحیه برش، ذوب، تبخیر، اشتعال یا فرآیندهای دیگری رخ می دهد که ساختار فلز را تغییر داده و باعث از بین رفتن آن می شود.
برش لیزری مشابه برش مکانیکی معمولی است اما به جای ابزار برش از پرتو لیزر استفاده می شود و همچنین هیچ زباله ای وجود ندارد که در حین ماشینکاری تراشه های فلزی ایجاد می شود ، زیرا هنگام کار با لیزر به سادگی تبخیر می شوند.
برش استیل در طول پردازش لیزر بسیار نازک است، علاوه بر این، خود منطقه برش بسیار کوچک است (از جمله حداقل تغییر شکل و استرس دما در مناطق مجاور). به لطف این ویژگی ها، برش لیزری با کیفیت ترین روش پردازش استیل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *