خدمات برش لیزر آهن با بالاترین دقت

برش لیزر آهن یکی از خدمات پر تقاضا است که توسط لیزر با کیفیت و سرعت بالایی انجام می شود . برش لیزری آهن یکی از مدرن ترین روش های پردازش این مواد است .
ورق های سیاه و روغنی در ابعاد مختلفی در بازار موجود است که انتخاب سایز ورق با توجه به اندازه قطعات در فرایند کار از اهمیت زیادی برخور دار است تا هدر رفت مواد اولیه را به حداقل ممکن برساند .
البته بهره گیری از برش لیزری فلزات هم در مسیر کاهش ضایعات و هدر رفت منابع بسیار موثر است ، در واقع تولید قطعات درخواستی شما با بهترین کیفیت و کمترین پرت این امکان را به صنعت گران محترم می دهد تا قیمت تمام شده محصولات خود را بیش از گذشته پایین بیاورند تا در بازار پر رقابت امروزی مهمترین مزیت نسبی یعنی قیمت مناسب را برای خود فراهم کرده باشند.

خدمات برش لیزر آهن در گروه صنعتی پارما لیزر

برش لیزر ورق آهن در ضخامت های مختلف دقت بالا و دقیق مطابق نقشه ارسالی
برش لیزر آهن در تهران کمترین ضایعات و کاهش قیمت تمام شده
برش لیزر آهن در کرج با کیفیت ترین برش فلزات در صنعت ورقکاری

تماس با برش لیزر پارما

برش لیزر آهن شامل یک اثر متمرکز بر روی سطحی است که با تابش لیزر تحت تاثیر قرار می گیرد، لیزر این سطح را با انتقال مقدار زیادی انرژی به آن گرم می کند و مواد را برش می دهد.
علاوه بر این، کیفیت برش بسیار بالا است، زیرا دمای آهن در محل برش تنها در عرض چند ثانیه به طور قابل توجهی افزایش می یابد و اندازه پرتو کوچک است.
این تکنیک این امکان را ایجاد می کند تا از هر نوع ضربه مکانیکی بر روی مواد در حال برش، وقوع تغییر شکل های موقت یا ماندگار جلوگیری شود.
با استفاده از برش لیزری می توان قطعاتی با شکل های هندسی مختلف ایجاد کرد و به لطف استفاده از نرم افزار با کیفیت بالا در دستگاه ، متخصصان گروه صنعتی پارما می توانند سرعت فرآیند را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

برش لیزر آهن در تهران

تهران یکی از ابر شهرهای ایران است که جمعیت زیادی داشته و تقریبا تمام مناطق آن با شلوغ و پر ترافیک است. درست است که در شهرهای بزرگ خدمات متنوع و بهتری نیز یافت می شود اما گشت و گذار در این شهر پر دود و دم برای پیدا کردن مراکز مورد نظر خارج از توان و حوصله است .
خبر خوش آن است که گروه صنعتی پارما خدمات خود را در زمینه برش لیزری آهن در تهران نیز ارائه داده و سفارشات شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت انجام می دهد . کافیست برای دریافت خدمات برش لیزر آهن در تهران با پارما تماس بگیرید .

قیمت برش لیزر آهن

با توجه به اینکه تعیین قیمت برش لیزری آهن به عوامل مختلفی مانند تیراژ آهن هایی که قرار است برش داده شوند ، ضخامت آهن مورد نظر ، تنوع در نوع برش و… بستگی دارد بنابراین نمی توان قیمت دقیقی برای این کار در نظر گرفت . برای دانستن قیمت دقیق خدمات مد نظر خود با پارماگروپ تماس بگیرید.

برش لیزر آهن در پامنار

پامنار از جمله محله های قدیمی و شلوغ در تهران است که بدلیل نزدیکی به بازار بزرگ افراد زیادی روزانه به آن تردد دارند.
درست است که پامنار نزدیک بازار بزرگ قرار داشته اما با توجه به شلوغی و ازدحام جمعیت در این منطقه و ترافیک های سنگین در آن ، تردد بسیار سخت و وقت گیر است و ممکن است برای انجام یک کار ساده مجبور شوید وقت زیادی را در ترافیک هدر دهید . به همین دلیل توصیه می کنیم برای برش لیزر آهن در پامنار با پارما گروپ تماس بگیرید.

برش لیزر آهن چگونه انجام می شود؟

هنگام استفاده از برش لیزر، آهن نورد شده در معرض اثرات بازتاب و جذب تابش لیزر قرار می گیرد. تغییر ابعاد و شکل عناصر در حین پردازش لیزری به دلیل تأثیر دو اثر تشعشع ذوب و تبخیر حاصل می شود. شرح فرآیند به شرح زیر است:
– پرتو لیزر در نقطه خاصی روی آهن تاثیر می گذارد.
– ابتدا عناصر تا دمای مطلوب گرم می شوند، سپس فرآیند ذوب فلز آغاز می شود.
– در مرحله ذوب، فرورفتگی ها ظاهر می شوند.
– تأثیر انرژی تابش لیزر منجر به مرحله دوم فرآیند شده و در طی آن آهن می جوشد و تبخیر می شود.
با این حال، مکانیسم دوم نیاز به مصرف انرژی بالایی دارد و فقط برای یک آهن به اندازه کافی نازک امکان پذیر است. بنابراین در عمل، برش با ذوب انجام می شود. در عین حال، به منظور کاهش قابل توجه هزینه های انرژی، افزایش ضخامت فلز فرآوری شده و سرعت برش، از گاز کمکی استفاده می شود که برای حذف محصولات تخریب فلز به منطقه برش دمیده می شود. به طور معمول از اکسیژن، هوا، یک گاز بی اثر یا نیتروژن به عنوان گاز کمکی استفاده می شود. چنین برشی ، لیزر گازی نامیده می شود .

برش لیزری صفحات آهنی به عوامل زیر بستگی دارد:

– قطر پرتو
– قدرت درایو
– پردازش مواد با ترکیبات محافظ
– تعداد لنزها، محل آنها
– ضخامت قطعه کار
– تمیز کردن اولیه فلز از زنگ زدگی، خاک.

گاز بی اثر استفاده شده نیز بر میزان جداسازی قطعات تاثیر می گذارد. به عنوان مثال، اگر اکسیژن را با هوای معمولی جایگزین کنید، عملکرد دستگاه به نصف کاهش می یابد.
کیفیت برش بستگی به حالت ایجاد برش انتخابی دارد. عوامل اصلی که بر وضعیت برش تمام شده تأثیر می گذارد سرعت حرکت سر کار، ضخامت قطعه است. برش آهن مطلوب است که به آرامی انجام شود تا برش خراب نشود.

برش لیزر آهن نازک چگونه انجام می شود ؟

برای سازندگان صنعتی استفاده از ورق های فلزی برای برش راحت تر از قطعات ضخیم است. در عین حال می توان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد و روش های برش ورق آهن را با قدرت بیشتر به کار برد.
روش های برش آهن که ورق آن برای فرآوری آماده می شود شامل برش اکسیژن (سوزاندن)، برش با گروهی از گازها (آرگون، نیتروژن) و هوای فشرده است. از مزایای برش لیزری ورق آهن نسبت به سایر انواع فرآوری، می توان موارد زیر را تشخیص داد:
– دقت بیشتر در پس زدگی و برش پرتو لیزر.
– گرد و غبار کمتری در صفحه قطعه وجود دارد.
– احتمال کمی برای آسیب دیدن ورق آهن وجود دارد.
– کاهش هزینه های انرژی.
– شکل گیری سازه های سه بعدی ساده با سرعت بالا و کمترین مساحت مواد تمام شده.

با توجه به مزایای آن و استفاده از تجهیزات پیشرفته و دقیق، از برش آهن برای ایجاد موارد زیر استفاده می شود:

– بخش های مهندسی مکانیک
– پایه های تزئینی، قفسه ها و تجهیزات برای صنایع تجاری.
– اجزای دیگ بخار، مخازن، دودکش ها و کوره ها.
– پیوند درها و دروازه ها، نرده های آهنگری.
– ایجاد نشانه ها، حروف و شابلون
با توجه به اینکه استفاده از برش لیزری آهن مزایای بیشتری نسبت به سایر روش ها دارد، بنابراین، شرکت های بیشتری از پردازش لیزری آهن در تولید خود استفاده می کنند.

برای سفارش برش لیزر آهن با پارما لیزر تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *